KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 11064145
nr 1106 4145
Färgetsning
signerad, uggla, motivet: 16x15
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 maj 2017
kl 18:02:42
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr